19 лютого 2019 року директор та радники Сумського “Центру розвитку місцевого самоврядування”, створеного в рамках програми “ULEAD з Європою” та за підтримки Мінрегіону, Олександр Хоруженко, Григорій Старков, Марина Лобова  працювали на Краснопільщині.

Селищний голова Юрій Яремчук гостинно зустрів своїх колег з інших ОТГ Сумської області та поділився досвідом громади. Про необхідність такого горизонтального обміну та спілкування в межах області сільські, селищні та міські голови говорили неодноразово, адже це сприяє, насамперед, налагодженню партнерських відносин та виробленню спільного бачення розвитку і проектів. У ході візиту говорили як про проблемні питання, які виникають у діяльності громад, так і про перспективи.

Найбільшу увагу приділили реформі охорони здоров’я. Щодо змін на первинній ланці медичної допомоги висловлювались пропозиції щодо необхідності введення підвищувального коефіцієнту для фінансування закладів охорони здоров’я, розташованих в сільській місцевості, які мають розгалужену мережу лікувально-профілактичних підрозділів (ФАПів та ФП).

2

Не обійшли увагою й реформу вторинної ланки, яка найближчим часом стартуватиме на Полтавщині. Тому ОТГ вже зараз мають підготуватися до її впровадження, особливо зважаючи на нещодавно затверджені Урядом госпітальні округи Сумської області. Окрім іншого підіймали питання проектної діяльності, дорожнього господарства та інфраструктури. Загалом планів на майбутнє багато. Як завжди будемо раді допомагати їм у реалізації прагнень до розвитку та позитивних змін

Сумський Центр розвитку місцевого самоврядування

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14