Вже в перший день Відкритого чемпіонату Європи українська збірна заробляє медаль – срібло в індивідуальній гонці!

Найбільше значення серед українських дівчат ця гонка мала саме для Юлії Журавок, яка, крім боротьби за медалі, відстоювала своє лідерство в малому заліку індивідуальних гонок в Кубку IBU. І ця додаткова мотивація надала додаткові сили і окрилила нашу спортсменку!

Якісь претензії пред’явити Юлі можна тільки за перше коло дистанції, який вона пройшла, можливо, надмірно обережно. Але на вогневих рубежах відпрацювала ідеально, ставши єдиною з учасниць гонки, яка заробила всього одну хвилину штрафу! При цьому в чистому ході Юля була цілком конкурентоспроможна, заслужено зійшовши на другу сходинку п’єдесталу пошани!

2

І як ще одна нагорода – перший сезонний трофей Журавок в її дорослій кар’єрі! Вигравши індивідуальну гонку Кубку IBU в Арбері, і ставши шостою в Обертіллах, Юля сьогодні поставила жирний знак оклику в боротьбі за малий загальний залік індивідуалок! Єдина реальна суперниця – німкеня Надін Хорхлер – провела також відмінний старт, фінішувавши сьогодні четвертою. Але сезонний трофей відправиться в Україну!

Ставши напередодні співавтором подарункового букета для іменинниці Яни Бондар,  Журавок своїми силами зробила собі одразу три подарунка: медаль, трофей, і … букет))

Для того, щоб стати “королевою” першого дня чемпіонату Європи, нашій біатлоністці не вистачило зовсім трохи: одна з найбільш яскравих зірок цього турніру, олімпійська чемпіонка в цій дисципліні Ханна Еберг підтвердила свій статус. Навіть три промахи не завадила шведці піднятися на вищу сходинку подіуму.

Бронзу на радість трибун завоювала ще одна біатлоністка топ-10 загального заліку Кубку світу – Ірина Кривко. Маючи в пасиві дві хвилини штрафу, вона на останньому колі атакувала результат Журавок, але не дотяглася до нашої спортсменки, програвши Юлі дев’ять секунд.

Ще один високий результат в українській команді вдався Валі Семеренко, яка, незважаючи на чотири хвилини штрафу, лише трохи не дотяглася до десятки найсильніших, фінішувавши 11-ю.

На жаль, неточність підвела і інших наших дівчат: Анастасія Меркушина заробила п’ять хвилин штрафу і закінчила індивідуальну гонку 18-ю. Віта Семеренко, яка не закрила сім мішеней, і Ольга Абрамова, з п’ятьма промахами, фінішували за межами 40 найкращих, показавши 51-й і 47-й результат відповідно.

Надія Бєлкіна, яка лише сьогодні вночі повернулася разом з командою з Солт-Лейк-Сіті, на старт цієї гонки не вийшла, але залишається кращою з українок в загально заліку Кубку IBU, продовжуючи займати 7-е місце. Юлія Журавок піднялася на 12-й рядок і продовжує боротьбу за топ-10 тоталу.

Завтра чемпіонат Європи, який так вдало почався для нашої команди, продовжиться сінгл-мікстом і змішаною естафетою.

Індивідуальна гонка. Жінки
1.  Ханна Еберг  (0+1+1+1)  48:13,1
2.  Юлія Журавок  (0+1+0+0)  +32,3
3.  Ірина Кривко  (0+0+1+1)  +41,5

11.  Валя Семеренко  (1+2+1+0)  +3:10,7
18.  Анастасія Меркушина  (0+2+1+2)  +4:03,2
47.  Ольга Абрамова  (1+3+0+1)  +6:38,4
51.  Віта Семеренко  (1+1+1+4)  +7:09,6
DNS  Надія Бєлкіна

Повні результати гонки тут
Аналіз гонки тут
Оновлений рейтинг Кубку IBU і Кубку націй IBU

21 лютого, в білоруських Беларусь Раубічах в другій змагальний день Чемпіонату Європи з біатлону пройдуть змішані естафети.

Одиночна змішана естафета (15:00)
11-1.  Юлія Журавок
11-2.  Дмитро Підручний

Повний стартовий лист тут (pdf)

Змішана естафета (18:00)
1-1.  Анастасія Меркушина
1-2.  Віта Семеренко
1-3.  Сергій Семенов
1-4.  Артем Прима

Повний стартовий лист тут (pdf)

Оновлення. Планується, що одним з коментаторів одиночної змішаної естафети на телеканалі “Спорт 1” будет Олена Підгрушна.

Текстова онлайн-трансляція SIWIDATA
Заходьте в наш біатлонний чат
Розклад телетрансляцій на телебаченні додано на сайті
Посилання на онлайн-трансляції:
Відео на сайті IBUUA:БіатлонСпорт 1EafangamesЄвроспорт 2UA-ПЕРШИЙМатч ТВБеларусь 5

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14