Основним завданням державної служби зайнятості є налагодження та зміцнення взаємовигідних партнерських відносин з роботодавцями. Адже роботодавці – одні із основних партнерів у реалізації державної політики зайнятості. Їм пропонується широкий спектр різноманітних соціальних послуг, серед яких підбір необхідного персоналу, в.ч. після проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Так, 25 лютого 2019 року, на базі роботодавця ТОВ АФ «Хвиля» розпочали навчання 26 безробітних за навчальною програмою «Вивчення нової техніки та прогресивних технологій підготовки посівних площ для вирощування сільськогосподарських культур».
Слухачі за час навчання отримають знання щодо вимог до технічного стану сучасної сільськогосподарської техніки і автомобілів, агротехнічних вимог до новітніх технологій підготовки посівних площ для вирощування зернових сільськогосподарських культур, новітніх технологій переробки зерна та насіння, способів зберігання зернових мас та їх транспортування автомобільним транспортом.
Відразу після завершення навчання усі безробітні будуть працевлаштовані.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14