Міський транспорт у Краснопіллі – необхідність чи розкіш?

1

         Наше селище має чималі відстані і швидко дістатись до центру селища з околиць не завжди є можливим. Зі сторони обласного центру люди можуть дістатись на громадському транспорті, що прямує з міста, і в зворотному напрямку. Підкорегувавши свій графік, у бік Успенки теж можна дістатись, наумівським автобусом, СХТ дістається на маршрутці, що везе пасажирів до сусіднього Великоисарівського районного центру та міста Харкова. То ж чи є актуальним питання можливості відновлення  курсування міського транспорту? Чи буде це комусь вигідно?

ЧИ КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ПРИЄДНАЛИ ДО АТИНСЬКОГО?

5

До порядку денного обласної  сесії було внесено також питання, що прямо торкається нашого району і навколо якого напередодні сесії розгорнулися  дебати. Йдеться про реорганізацію комунальної установи Сумської обласної ради Краснопільський психоневрологічний інтернат шляхом приєднання його до комунальної установи Сумської обласної ради Атинський психоневрологічний інтернат Білопільського району.

Осоївські браття-солдати

2

Брати Олександр і Руслан Галабурда служать в одній бригаді, але підрозділи перебувають на різних позиціях, іноді зустрічаються в наряді. А так відстань між позиціями кілометрів зо два. Вони на передовій, щоб Осоївка, як і вся Україна залишалась тихою, адже тут залишились їх дружини з найціннішим у світі скарбом – дітками.

Мало любити рідну Батьківщину – її ще треба знати

3

На сторінках нашої районної газети «Перемога» неодноразово друкувалися статті краєзнавця Олександра Десятниченка  про історію рідного краю. Сьогодні  нам хочеться розповісти про нього.

В рубриці «ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ РАЙОНУ» згадаємо, чим запам’ятилсь лютневі дні 1694, 1908, 1975, 1999 років

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, якщо Ви з якихось причин не передплатили «Перемогу» з початку року, але хочете отримувати газету з квітня, не забудьте зробити передплату до 25 березня.

Січневі і лютневі випуски «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети.  

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14