До 80-річчя утворення Сумської області за участю заступника начальника відділу охорони культурної спадщини, музейної справи Приймак В.М. управління культури Сумської обласної державної адміністрації, директорів Державного музею-заповідника «Посулля» м. Ромни Панченка В.В., директора Меморіального Будинку-музею А.П.Чехова м.Суми Комарова В.В. у Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького відбувся вернісаж-виставок:

«Мистецькі перлини Роменщини»: живописні твори відомих українських митців кін. ХІХ-І пол. ХХ ст. з Роменського краєзнавчого музею, який у цьому році святкує свій 100-річний ювілей;

190304_Sumy_art_museum1

«Пам’ятки про Миколу Чехова» (з нагоди 80-річчя надходження дару від Марії Павлівни Чехової до Сумського художнього музею) – експонати з зібрання Меморіального Будинку-музею Антона Павловича Чехова: документи, малюнки Миколи Павловича Чехова (1858-1889), який останні місяці життя провів у маєтку поміщиків Линтварьових і похований на Лучанському цвинтарі у м.Суми.

190304_Sumy_art_museum2

Гості виставки: художники, краєзнавці, громадськість міста.

190304_Sumy_art_museum3

На виставці звучали музичні твори на бандурі у виконання студентів Вищого училища культури і мистецтв ім. Д.Бортнянського (викладач Р. Лєлюшкіна).

Виставка відкрита для відвідувачів до кінця березня.

Джерело:
http://artmuseum.sumy.ua/podii1/cikl-vistavok-muzej-gist.html
Цикл виставок «Музей-гість»
01.03.19, 10:50