До істини кожен іде своїм шляхом. А що є істиною, коли ти вчитель? Відповідь лише одна – особистість учня. Звідси головне завдання для педагога – створити умови, необхідні для розвитку індивідуальних та неординарних здібностей учнів, які матимуть свої позитивні результати. Учитель повинен відпрацювати системний підхід в роботі із здібними та обдарованими учнями від виявлення – до нагородження. Саме такими критеріями керується Володимир Чуприна, учитель хімії та біології Краснопільської ЗОШ  І-ІІІ ст.

1 березня 2019 року в м. Київ на базі ДВНЗ “Університет менеджменту освіти навчально-науковий інститут менеджменту та психології» відбувся Всеукраїнський конкурс наукових проектів і розробок “Універсіада – 2019”, у якому взяв участь Овєчкін Вадим, учень 11 класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

Вадим успішно захистив свій науково-дослідний проект на тему: “Виготовлення мила в стилі ЕКО” (керівник – Чуприна В.М.,), нагороджений сертифікатом ІІ ступеня  та отримав подарунок  Power Bank.  Вітаємо!

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14