4 березня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, яку відкрила і вела її голова Любов Капинус.

В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Іван Гавенко, перший заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій Петров, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Інна Жаботинська, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Шаповал.

Члени комісії ознайомились з проектом змін до програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 рік та районного бюджету на 2019 рік.

Депутати розглянули питання про звільнення з посади директора Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченка Т.Г. та призначення на посаду Жаботинської О.В.

Також комісія заслухала статут комунального некомерційного підприємства “Краснопільська центральна районна лікарня” Краснопільської районної ради, який необхідно затвердити на сесії у зв’язку із завершенням процедури перетворення Краснопільської ЦРЛ.

Депутати розглянули ряд майнових питань, пов’язаних з передачею в оренду нежитлових приміщень.

4 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв`язку та охорони навколишнього природного середовища під головуванням В`ячеслава Тимошенка. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко та його заступник Іван Гавенко.

Депутати розглянули питання щодо надання погодження ТОВ «Надія-Кварц» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків в межах Корчаківської ділянки надр на території Самотоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради, заслухавши геолога даного товариства Костянтина Ткачова. Обговоривши дане питання, депутати прийняли рішення щодо його розгляду на пленарному засіданні.

Начальник Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій Дзюбан проінформував присутніх про хід виконання районної програми щодо запобігання поширення збудника африканської чуми на території Краснопільського району, зазначивши, що основною метою програми являється мінімізація ризиків виникнення осередків африканської чуми і їх своєчасна ліквідація, забезпечення об’єктивної діагностики захворювання і оздоровлення території від АЧС.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14