Яким буде управління багатоквартирними будинками у Краснопільській ОТГ?

 

15 березня о 14:00 в актовій залі селищної ради смт Краснопілля (Сумська обл., вул. Мезенівська 2) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо перспектив утримання багатоквартирних будинків на території громади (актуальності формування ОСББ).

До 1 травня 2019 року власники квартир мають визначитися з моделлю управління будинком —  створити ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) або обрати управителя. У реаліях невеликої громади важко говорити про конкурс управителів, тому як варіант ефективного управління будинком буде об’єднання співвласників. Громадська організація ГО “Центр UA” спільно з органами місцевого самоврядування, мешканцями та експертами обговорить актуальні можливості ефективного утримання багатоквартирних будинків.

Питання публічної консультації:

  1. Як мешканцям багатоквартирних будинків отримувати якісні комунальні послуги та утримувати будівлі в належному стані?
  2. Які існують можливості фінансувати утримання багатоквартирних будинків? Актуальні програми підтримки від Уряду та іноземних партнерів.
  3. Як мотивувати мешканців стати відповідальними власниками нерухомості?

 

Учасники публічної консультації:

  • Василь Лавріненко, заступник голови Краснопільської селищної ради
  • Інна Лісун, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Краснопільської селищної ради
  • Тамара Харченко, регіональна координаторка ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Сумській області
  • Марина Носаченко, представниця ГО “Центр UA” у Сумській області.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Марини Носаченко — 066 879 49 03.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14