Бджолина імперія Івана Головашова

1

У 18 років у мене  вже була невеличка пасіка.  Я закінчив школу, пішов працювати у місцеве господарство, потім  до армії…  Турбувало одне:  «Як мої вулики?». Просив батька доглядати, але у нього свої справи, він механізатор. Далі я у листах намагався керувати процесом медоносіння. Відповідь отримав сумну – з усього мого надбання  залишився один вулик

Час мужності пробив. І мужність нас не покине…

2

Михайло Лебедєв зізнається, що служба десантника нелегка, але почесна, і він цим пишається. Минає три роки і він знову підписує контракт, але вже на 5 років. І ось 2014 року – у рік закінчення й цього контракту в Україні починається війна,  і Михайло,  не розірвавши контракту, без вагань та сумнівів залишився захищати свою рідну землю, як і тисячі українців.

І пісень співали, і млинців куштували

3

Масляна – це одне з наулюбленіших народних свят, адже воно завжди пов’язане з веселощами, гучними гуляннями, і головне – проводами всім досить набридлої зими та зустрічі весни, тепла і сонця. Кожного року до нього по- особливому готуються, його з нетерпінням чекають. Про те, як гуляли свято Масляної у Малій Рибиці, Тур’ї, Осоївці читайте в в цьому номері.

Шевченко любив котів, кинув кар’єру фотографа і мріяв побувати у Римі

5

Далеко не все, що варто знати про Шевченка, можемо прочитати в книжках і дізнатись зі шкільної програми. Відомий літературознавець, дослідник творчості Кобзаря – професор Леонід Ушкалов  відкрив кілька таємниць душі та долі народного генія.

У РУБРИЦІ “ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ РАЙОНУ” згадаємо, чим запам’ятались перші дні березня 1923, 1943, 1967 років

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, якщо Ви з якихось причин не передплатили «Перемогу» з початку року, але хочете отримувати газету з квітня, не забудьте зробити передплату до 25 березня.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети.  

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14