Відбулась робоча нарада з питань ремонту та утримання доріг в громаді за участю  Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука, начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності селищної ради Інни Лісун та начальника філії «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» Юрія Ляшка.

Головним та болючим для жителів громади залишається питання ремонту дорожнього покриття. Краснопільська селищна рада докладає максимум зусиль для зрушення з місця цього питання. Зокрема, було направлено листи керівництву Сумської облдержадміністрації, обласної ради, Служби автомобільних доріг у Сумській області щодо співфінансування робіт по ямковому ремонту, ремонту доріг державного значення, які проходять по території громади: Глибне-Осоївка, Глибне-Самотоївка-Краснопілля.

Крім того, ведуться перемовини з компанією “РОАД КОНСТРАКШН” щодо усунення недоліків та облаштування узбіч на ділянці дороги Т-19-18 від Краснопілля в напрямку смт Угроїди.

Також ведуться перемовини з КП «Дороги Сумщини» щодо ремонту доріг місцевого значення, які знаходяться в управлінні Сумської ОДА за напрямками до с. Хмелівка, с. Чернеччина та с. Новодмитрівка.

Поряд з цим, є домовленості з обласним керівництвом по залученню коштів для ремонту комунальних доріг в селищі Краснопілля.

В свою чергу, начальник філії «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» Юрій Ляшко запевнив, що відповідні роботи по покращенню дорожнього покриття будуть розпочаті щойно цього дозволять погодні умови.

– Ми постійно звертаємося з листами до обласних структур щодо виділення коштів та співфінансування ремонту доріг та сподіваємося на підтримку і порозуміння керівництва області з цього питання, – зазначив Юрій Яремчук.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14