Миропільська об’єднана територіальна громада має цілий букет особливостей, що роблять її не схожою з рештою громад області. Перш за все, це географічне розміщення – близькість до кордону з північно-східним сусідом відчувається завдяки “наполегливим” повідомленням… Київстару(!) типу “Вітаємо в Росії..”.

Друга особливість певною мірою є похідною від першої – вражаюча кількість занедбаних та покинутих садиб, яка в поєднанні з негативними демографічними показниками, вимагають від новостворених ОМС пошуку нестандартних рішень та дій.

Третій фактор, в свою чергу, є похідним від перших обох – кадровий голод, який є чи не найвпливовішою перепоною на шляху впровадження доволі сміливих ініціатив молодої команди місцевої сільської ради. Саме ініціативність і оптимізм сільського голови – Олени Ординець, секретаря сільської ради – Миколи Кулика, спеціалістів структурних підрозділів виконавчого комітету дозволили відпрацювати власну модель діяльності, яка наразі дозволяє надавати можливий перелік адміністративних послуг мешканцям громади. Специфіка транспортного сполучення з районним (Краснопілля) та обласним (Суми) центрами вимагає пошуку оптимальної моделі співпраці з відповідними виконавчими структурами-надавачами адміністративних послуг.

І, в цьому випадку дуже важливими стали б зустрічні кроки до мешканців Миропільщини з боку названих структур – адже наближення адміністративних послуг до людини є завданням не лише ОМС…
Перелік проблем, з якими практично сам на сам залишилась громада не вичерпується сказаним вище. Ці проблеми обговорювались 21 березня 2019 року під час консультаційної зустрічі радника з питань надання муніципальних послуг Сумського ЦРМС Анатолія Ковтонюка з головою Миропільської ОТГ Оленою Ординець та секретарем сільської ради Миколою Куликом. Співрозмовники погодились з тим, що успіх реформ можливий лише на засадах взаємопідтримки всіх акторів еволюційних змін в Україні.

Сумський Центр розвитку місцевого самоврядування

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14