Приємно усвідомити, що сучасне суспільство не є байдужим. 21 березня відбувся флешмоб «Краснопільщина обличчам до сонця», який присвячено міжнародному дню людини із синдромом Дауна та є частиною Всесвітнього флешмобу #LotsOfSocks.

2
Двадцять перший день третього місяця був обраний, щоб показати, що синдром Дауна пов’язаний з наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-ій парі. Люди вдягають різнокольорові шкарпетки, аби привернути увагу до цього синдрому та відчути себе не такими, як усі.

3
До заходу долучилися: Краснопільська гімназія, Славгородська та Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗДО № 2 «Колосок», ЗДО № 3 «Дзвіночок», Самотоївський ЗДО «Колосок», Хмелівський ЗДО, Михайлівська та Краснопільська філії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Покровська ЗОШ І-ІІ ступенів, Осоївський та Ряснянський навчально-виховні комплекси.

4
З такою підтримкою, розумінням, співпереживанням та небайдужістю ми вкотре показуємо свою толерантність по відношенню до людей з такою особливістю.
Міжнародний день людини з синдромом Дауна ставить перед собою мету привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, адже вони трохи відрізняються від звичайних, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю компенсують все те, в чому вони відрізняються від звичайних людей, а часто і перевершують їх.

5
Дякуємо за співпрацю небайдужі навчальні заклади Краснопільщини!

“ІНКЛЮЗИВНО – РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР” КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14