28.01.2019 прокурорами Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно раніше неодноразово судимого за вчинення корисливих злочинів гр. П, який після реального відбуття покарання не став на шлях виправлення та вчинив ряд протиправних корисливих суспільно-небезпечних діянь.

Так, у листопаді 2018 року П., проник до будинку громадянки К. та викрав у неї з господарства ряд речей, які у подальшому продав, а отриманими від продажу викраденого майна коштами розпорядився на власний розсуд, витративши їх на власні потреби.

Не зупиняючись на цьому, у грудні 2018 року П. проник до магазину в одному з населених пунктів, звідки викрав тютюнові та лікеро-горілчані вироби на суму 482 грн.

Продовжуючи свою протиправну діяльність П. у грудні 2018 року вчинив ще низку крадіжок, пов’язаних з проникненням до домогосподарств мешканців с. Черненччина Краснопільського району.

Крім цього, в середині грудня 2018 року П. з метою заволодіння майном зайшов на територію домоволодіння громадянина Ш., 1950 р.н., де через незамкнені двері проник до житлового будинку, де його зустрів господар. Реалізуючи свій злочинний намір, П. завдав потерпілому 3 удари молотком, після чого заволодів майном потерпілого на суму 167 грн. та зник з місця вчинення злочину.

Протиправну діяльність гр. П. було припинено лише завдяки діям співробітників Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП у Сумській області, які у ході здійснення досудового розслідування викрили причетність останнього до згаданих подій.

Суспільно-небезпечні діяння, вчинені П., передбачені ч.ч. 2,3 ст. 185 КК України та ч. 3 ст. 187 КК України кваліфікуються як таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно та поєднане з проникненням до приміщень та житла, а також як напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та особи, яка зазнала нападу, кваліфікуючою ознакою якого є проникнення до житла.

На даний час кримінальне провадження за вказаними фактами перебуває на розгляді суду.

Довідково: за сукупністю злочинів станкції статей передбачають покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Прокурор Краснопільського відділу

Охтирської місцевої прокуратури

Ю. Явтушенко

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14