Як відомо,  корупція  є  однією  із  найнебезпечніших  загроз  правам людини,  демократії,  правопорядку,  чесності та соціальній  справедливості,   вона   перешкоджає  економічному  розвиткові  та  загрожує  належному  і  справедливому  функціонуванню  державного апарату,  має  негативні  фінансові наслідки для фізичних і юридичних осіб приватного та публічного права.  На сьогоднішній  день  в  нашій  державі  здійснюється  низка  заходів у сфері запобігання та протидії корупції, більша частина з  яких направлена саме на запобігання корупції,  як  і  в  більшості  країн Європи. Не залишаються осторонь такої роботи і прокурори Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури.

Зокрема, 14.03.2019 року прокурором Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури Явтушенком Ю.О. проведено зустріч з військовослужбовцями ВПС «Краснопілля» Сумського прикордонного загону у ході якого обговорено вимоги чинного законодавства щодо запобігання корупційним проявам.

Так, у ході вказаного заходу прикордонникам роз’яснено основні положення вимог Закону України «Про запобігання корупції», а також звернуто увагу на обставини, що є підставою притягнення до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією.Наприкінці зустрічі учасниками обговорено проблеми взаємодії, що виникають у діяльності правоохоронних органів у сфері запобігання корупції та висловлено думки щодо можливих причин їх вирішення.  

Прокурор Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури

Ю. Явтушенко

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14