ДИРЕКТОР КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА ВИСОЦЬКА, ЯКА МИНУЛОГО ТИЖНЯ ВІДЗНАЧИЛА СВІЙ ЮВІЛЕЙ:

1

Дві доби в Домодєдово, чергування біля каси –  і ось він, Якутськ. Нас зустріли, дали обрати місце майбутньої роботи. За порадою місцевого жителя було обрано Сангар. Тиждень проживали в готелі, очікуючи літака  до місця призначення, адже іншого транспорту там просто не було. Стали ми з подругою викладачами  музичної школи.

Зовсім не «мильна» перемога Вадима Овєчкіна

2

1 березня 2019 року в м. Київ відбувся Всеукраїнський конкурс наукових проектів і розробок “Універсіада – 2019”, у якому взяв участь Вадим Овєчкін, учень 11 класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вадим успішно захистив свій науково-дослідний проект на тему: “Виготовлення мила в стилі ЕКО” (керівник – Чуприна В.М.,) і був нагороджений сертифікатом ІІ ступеня. Про нелегкий та цікавий шлях від виведення екологічно чистої мильної основи та варіння мила у препараторській вчителя хімії, до другої сходинки на п’єдесталі Всеукраїнської    Універсіади розповідають самі «винуватці» події.

У реки два берега, но одна беда,

Всё никак не встретятся эти берега.

3

Жити на березі тихоплинної річки, у світі  спокою, свіжого повітря, казкових краєвидів – хіба не мрія кожного з нас? А ось для жителів вулиці Забодух, що в Запсіллі, життя на березі Псла не мрія, а реальність, щоправда не надто приємна і казкова. Більше того вони б з радістю проміняли будинки біля річки на житло  подалі від неї. Принаймні таку думку озвучив 76-річний Валерій Васильович Климашівський, який із своєю проблемою звернувся до редакції нашої газети.

Вибори 2019.  Чи вважаєш вагомим свій голос?

4

31 березня українці мають обрати Президента нашої незалежної держави, людину, якій мають довірити долю  Батьківщини, власну долю та долю своїх нащадків. Як жителі Краснопільщини оцінюють вагу власного голосу у виборі Президента України?

Українська душа в сірій шинелі

таран 2

На меморіальній дошці, що з’явилася на будинку Національної спілки журналістів України уже після загибелі Георгія Ґонґадзе, викарбувано багато прізвищ майстрів пера і мікрофона, які наклали головою за правдиве слово на газетній шпальті, у радіо й телеефірі. А починався цей сумний список на зорі української незалежності. І серед перших загиблих був  український журналіст, талановитий поет, уродженець Миропілля  Анатолій Васильович Таран, якого знайшли мертвим і обібраним на оболонському пустирі вранці 21 березня 1995 року, а упізнали аж через чотири дні потому. Причину смерті не встановлено й досі, хоча минуло з того сумного дня вже 24 роки. Цього року йому виповнилося б 79…

 

В рубриці «ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ РАЙОНУ» згадаємо, чим запам’ятались березневі дні 1927, 1943, 1971 років

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, якщо Ви з якихось причин не передплатили «Перемогу» з початку року, але хочете отримувати газету з травня, не забудьте зробити передплату до 25 квітня.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети.  

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14