СИЛА ПРАВА ЧИ ПРАВО СИЛИ?

12

У четвер, 28 березня, у другій половині дня до редакції почали надходити телефонні дзвінки від жителів Краснопілля, яких цікавило питання, що робить група молодих людей із символікою «Національний корпус» біля території підприємства “Бансал”?

РЕПОРТАЖ ІЗ ВИБОРЧОЇ ДІЛЬНИЦІ

11

 Виборчий округ № 158, дільниця  №590223 у Краснопіллі, район Чернеччина. Першими  отримують бюлетені  краснопільчани, які недільного дня мали виконувати свої посадові обов’язки. Впродовж дня, під пильним наглядом спостерігачів від різних кандидатів земляки робили свій вибір, а члени дільничної виборчої комісії виконували свою роботу.

«Де мої сімнадцять літ, шкіряна тужурочка?..»

1

30 березня гамірно і весело, було в обійсті учасника війни, ветерана праці, краснопільчанина Федора Юхимовича Савченка. У цей день з 90-літнім ювілеєм його привітали найрідніші і найближчі люди – син, онуки, правнуки, сусіди.  Серед тих, хто прийшов побажати довгих, наповнених здоров’ям років життя, депутат селищної ради Л.Ф.Маслюк. Бадьорий, з оптимізмом та неабияким почуттям гумору Федір Юхимович з щирістю і непідробною радістю припрошував гостей до оселі. За щедрим столом, у невимушеній атмосфері Федір Юхимович ділився секретами свого довголіття, розповідав про свій життєвий шлях.

Стан впровадження реформи на первинці. Що чекає нас нового?

2

1 квітня МОЗ припиняє фінансувати лікування пацієнтів, які не підписали декларацію із сімейним лікарем. Через це лікарі зможуть обслуговувати тільки тих, з ким підписали декларацію.

Щоб скористатися гарантованим безоплатним пакетом послуг на первинній ланці, пацієнт має підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром. Адже тепер ваш особистий лікар – ваша точка входу до системи медичної допомоги.

Нова id-картка використовується в Україні нарівні з попереднім зразком паспорта громадянина України у формі книжечки

13

Вже другий рік в нашій країні молоді, якій виповнилося 14 років видається id-картка – новий сучасний документ, яким поступово буде замінений звичайний для нас паспорт у вигляді паперової книжечки. Id-картка відрізняється не лише за формою, а й за сучаснішим змістом. У ній міститься мікрочіп. Це робить документ більш захищеним. Спочатку це викликало шалений ажіотаж, підкріплений ще й оформленням закордонних паспортів після запровадження Євросоюзом безвізового режиму. Чи нормалізувалася ситуація, чи зникли черги з оформлення біометричних паспортів та про інше розмова з завідувачем Краснопільського районного сектору УДМС України в Сумській області Олесею Рощиною.

Підприємець Андрій КОМАРНИЦЬКИЙ:

14

“Інколи доводилось чути запитання від знайомих, мовляв, навіщо тобі така  затратна справа, возитися з металом, із зварювальним апаратом? Є кошти – займись торгівлею! Моя відповідь їх ще більше дивувала, адже мені хотілось взяти участь у благоустрої нашого селища, зробити його трішки красивішим”.

ТPAГEДIЯ У КOXAНOМУ

15

76 років тому за переховування радянських воїнів фашисти спалили 15 жителів хутора Кохане Бранцівської сільради. Уже немає й самого хутора Коханий, відходять в інший світ очевидці, а пам’ять про ті дні живе. Запитайте і сьогодні у бранцівчан-старожилів, і вам розкажуть все до найменших подробиць.

В рубриці «ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ РАЙОНУ» згадаємо, чим запам’ятались квітневідні 1918, 1943, 1944, 1987 років

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, якщо Ви з якихось причин не передплатили «Перемогу» з початку року, але хочете отримувати газету з травня, не забудьте зробити передплату до 25 квітня.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети.  

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14