Найцінніший скарб для кожної людини — це здоров’я. Яке щастя зустрічати вранішнє сонечко, бачити щасливе обличчя мами, милуватися красою української природи! На жаль, багато діток позбавлені такої можливості.

У Сумській області в період з 1 по 30 квітня 2019 року проходитиме Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Дитяче серденько живи!», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Акція відбувається чотирнадцятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки.

Не залишаються осторонь благородної справи і заклади освіти Краснопільської селищної ради. Всі школи, дитячі садки та навчально-виховні комплекси, КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» отримали матеріали для проведення акції та активно планують волонтерську роботу з вихованцями, учнями,  батьками та всіма небайдужими. «Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих та щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….

Просимо долучитися до проведення акції, яка проходитиме цьогоріч під гаслом «Дитяче серденько живи!».

Рахунок для благодійних внесків:  р/р 2600501306399 в ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Сумської області.  Благодійний внесок на придбання медичного обладнання». При бажанні благодійники можуть перераховувати кошти онлайн зайшовши на сайт:  www.sercedoserca.com.ua.

Контактна особа: Мостова Аліна Юріївна – координатор акції в відділі освіти Краснопільської селищної ради т. 7-12-36.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14