Європейське студентство Едуарди Корнієнко

1

Адаптуватися було важко. Десь півроку  взагалі вагалася –  залишатися тут чи повернутися додому, усе здавалося таким чужим.  Щодо мовного бар’єру, то з цим було ще важче, бо приїхала я сюди з нулевим рівнем польської, а незважаючи на те, що Польща європейська країна, не всі знають або хочуть розмовляти англійською. Але саме щодо навчального процесу можу сказати з впевненістю, що та базазнань, яку я отримала в моїй гімназіі дала мені можливість здати іспити без особливих труднощів.

Впровадження інклюзивної освіти на Краснопільщині

3

Інклюзивно-ресурсний центр Краснопільської селищної ради – це колектив молодих, але вже досвідчених  фахівців, готових вчитися новим методикам роботи з дітлахами та плідно використовувати свої знання в повсякденній роботі. Про діяльність закладу з задоволенням розповідає директор Людмила Валеріївна Петрова.

Іван Малюк: «Любов мають відчувати не тільки живі,а й померлі».

2

Три суботи поспіль під час великого посту палають свічки у храмах, зігріваючи душі спочилих наших близьких. Про цю традицію докладніше  розповідає настоятель храмів Покрови Пресвятої Богородиці та Успіння Божої Матері, Отець Іван  Малюк.

ПОЕТ СЕРГІЙ АЛИМОВ: АНАРХІСТ, СКАНДАЛІСТ,  “КИТАЙСЬКИЙ ШПИГУН”

4

Влітку 1930 року Сергій Алимов одержав свій «червонець» (10 років позбавлення волі) за 58-ю «політичною» статтею. Вирок   відбував спочатку в Кемі, потім – на будівництві Біломорканалу, в «табірній столиці» – селищі Ведмежа Гора. Поет-пісняр потрапив в КВВ – культурно-виховний відділ Біломорсько-Балтійського виправно-трудового табору НКВС СРСР. На «Бєломорстроє»  Алимов стає першим редактором табірної газети «Перековування», пише замітки і вірші, складає словник блатного жаргону. Сергій Якович стає фігурою номер один в культурно-виховному відділі «Бєломорстроя».

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, якщо Ви з якихось причин не передплатили «Перемогу» з початку року, але хочете отримувати газету з травня, не забудьте зробити передплату до 25 квітня.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14