Для складання якісних  списків виборців на повторне голосування з  виборів  Президента  України  21 квітня 2019 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Краснопільської районної державної адміністрації звертаються до виборців, з пропозицією уточнити  свої персональні дані, внесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”.  Особливо це стосується виборців:

  • які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
  • колишніх військовослужбовців строкової служби;
  • громадян, які повернулися з місць позбавлення волі;
  • громадян, які прибули із закордону та знялись з обліку в МЗС;
  • громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили

неточності  в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру особисто.

Отримати інформацію про включення виборців  до бази даних Державного реєстру виборців, уточнити персональні дані  виборці району можуть звернувшись  безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців (при собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина якщо особа нещодавно набула громадянство України)  або в мережі Інтернет  відвідавши “Особистий кабінет виборця”. Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua).

У разі виявлення не включення  виборця до бази даних Державного реєстру виборців виборцю необхідно, не зволікаючи (до формування списків виборців для проведення повторного голосування – до 15.04.2019 включно), звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем постійної реєстрації (при собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина якщо особа нещодавно набула громадянство України)  для проведення  відповідних дій для включення до бази даних Державного реєстру виборців.

Порядок тимчасовової зміни місця голосування

Звертаємо Вашу увагу, що тим виборцям, які в день виборів не зможуть проголосувати за своєю виборчою адресою,  надається можливість тимчасово  (на час проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни виборчої  адреси. Заяву щодо тимчасової зміни місця голосування можна подати до відділу ведення Державного реєстру виборців до 15 квітня 2019 року включно.

Для тимчасової зміни місця голосування виборцю необхідно подати до відділу ведення Державного реєстру виборців заяву і додати до неї документи (копії документів), що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси (довідка з місця роботи чи навчання, наказ з місця роботи на відрядження, довідка в якій зазначено, що виборець проживає за вказаною адресою без реєстрації та ін.) з пред’явленням документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України  – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина якщо особа нещодавно набула громадянство України. Для громадян України – військовослужбовців документом, який пред’являється відділу ведення Державного реєстру, також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначений в Указі Президента України від    7 лютого 2019 року №32/2019  можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Члени дільничних виборчих комісій включаються до списку виборців на виборчій дільниці де вони включені до складу виборчої комісії. До заяви члена виборчої комісії додається копія відповідного посвідчення (оригінал пред’являється органу ведення Реєстру) або копія рішення про утворення відповідно окружної чи дільничної виборчої комісії/рішення про зміни в складі виборчої комісії.

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці та виключно на день голосування – 21 квітня 2019 року.

Прийом громадян у відділі ведення Державного реєстру виборців здійснюється:

понеділок-четвер – з 8-00 до 17-00, в п’ятницю з 8-00 до 16-00 (обідня перерва з 12-00 до 13-00).

У вихідні дні  – 13, 14, 20  квітня 2019 року –  відділ  ведення Державного реєстру виборців  працює  з 9-00 до 17-00.

Чекаємо на Вас у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Краснопільської районної державної адміністрації за адресою:

смт Краснопілля, вул. Мезенівська,2,  2-й поверх, кабінет №27.

 Контактний телефон: 7-15-57.

 

Відділ  ведення

Державного реєстру  виборців

апарату Краснопільської

райдержадміністрації

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14