Саме з цією метою відбулася нарада в управлінні у м.Суми ГУ ДФС у Сумській обл. В ній прийняли участь начальники Краснопільської та Білопільської ДПІ, керівників структурних підрозділів управління.

Спікером заходу виступив начальник управління у м.Сумах Роман Куріцький, який поінформував, що сума заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Краснопільському району складає 3,3 мільйона гривень.

Головна вимога сьогодення – активізація роботи та вжиття повного комплексу заходів для максимального стягнення заборгованості з єдиного внеску, перш за все з економічно активних боржників. Не оминули увагою і боржників, які проходять процедуру банкрутства.

У ході зустрічі були розглянуті основні напрямки роботи по погашенню податкового боргу, застосування вимог наказу від 05.09.2018 року №571 «Про затвердження Порядку взаємодії між структурними підрозділами при здійсненні заходів з погашення боргу (заборгованостей) платників податків перед бюджетами», а також проблемні питання, які виникають в процесі застосування заходів примусового стягнення боргу, стан організації роботи щодо стягнення заборгованості з єдиного внеску та погашення існуючого боргу фізичних осіб.

– Такі явища, як зарплата «в конвертах» та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини. Саме стабільні надходження єдиного внеску забезпечують вчасну виплату пенсій, забезпечують соціальні гарантії громадян та виплату допомоги під час тимчасової втрати працездатності, – акцентував Роман Куріцький.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14