Не квітів яскравих, а щиру молитву чекають від нас померлі

квіти

         Збереження пам’яті про померлих родичів, безумовно, є обов’язком продовжувачів роду. Ми маємо шанувати спогади про близьких спочилих родичів, дбати про охайність їхнього останнього пристанища і навчати цьому своїх нащадків.  Традиційними є відвідування могилок родичів за тиждень після Великодня тай на саме свято Пасхи. Якомога яскравіше ми намагаємось прикрасити до цих днів останні домівки близьких, використовуючи для цього букети штучних квітів. Чи варто це робити?

ДО 100-РІЧЧЯ КАРНОГО РОЗШУКУ УКРАЇНИ

Ветеран карного розшуку, підполковник міліції Микола Павлович Биченко:

1

 Якось начальник райвідділу Леонід Дмитрович Дідоренко доручив мені доставити з Великого Бобрика до райвідділу фігуранта однієї кримінальної справи.  Вдома чоловіка я не застав і повернувся в Краснопілля. В коридорі зустрів  Леоніда Дмитровича і на моє пояснення він коротко відповів: «Вам  дано конкретне завдання , а ви його не виконали, тож вирушайте назад і без підозрюваного не повертайтесь». Ніч я провів засідці, вранці таки вистежив того чоловіка і доставив його до райвідділу. Саме тоді засвоїв найголовніший урок від Л. Д. Дідоренка, що карний розшук  не прощає легкодухості і дилетантства, вимагає залізної волі і найвищого професіоналізму.

Піввіку «Малятко» стріча малюків

2

          В далекому 1969 році  прийняв перших своїх вихованців новий  побудований по типовому проекту дитячий комбінат (ясла-сад) №1. Це стало визначною подією в житті селища, і щаслива малеча дзвінкими голосами заповнила світлі приміщення закладу, де їх радо зустріли молоді вихователі – випускники Лебединського педагогічного училища.

З роду гетьмана.

Дружині Івана Франка – Ользі, яка дитячі роки провела в с. Тимофіївка (нині с. Осоївка), у квітні виповнилося б 155 років.

3

Роки проживання в селі не минули даремно для дітей Марії Іванівни. Вона навчала Ольгу музикувати, а брат Олексій допомагав їй освоювати математику. Трапилася і одна історія, наслідками якої могли бути трагічними. Одного разу дівчину розпочала наздоганяти розлючена чорна корова Віра, ось-ось могла взяти на роги, але встигли  відігнали тварину від підлітка.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, якщо Ви з якихось причин не передплатили «Перемогу» з початку року, але хочете отримувати газету з травня, не забудьте зробити передплату до 25 квітня.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14