Краснопільщина напередодні важливого вибору: яким шляхом йти наступні п’ять років? 21 квітня ми прийдемо на виборчі дільниці, щоб обрати голову нашої держави – Президента  України.

Цей рік ставить Україну і кожного з нас перед вибором нашого суспільного майбутнього. У новітній історії країни заплачено високу ціну за можливість вибирати.

Яким іти шляхом? Незалежним, європейським чи колоніальним у складі агресивної імперії? Яким у нас буде благополуччя? Заможне чи бідне й нездоланне? Спокійним і безпечним чи загрозливим буде життя для нас та наших дітей?

Мільйони виборців віддаватимуть свої голоси не просто за Президента України –  ми будемо обирати шлях, що повинен пролягти на багато десятиліть уперед. Особистість Президента завжди визначала вектор розвитку України, цінності суспільства та якість буття. Тому дуже важливо, хто стане біля штурвала держави, хто вестиме країну до розквіту, багатства, заможності.

Це особливо важливо на сучасному етапі, коли проти нас Росією уже п’ятий рік
ведеться війна. Тож ми обираємо, перш за все, Головнокомандувача Збройних Сил та керівника зовнішньої політики держави. Від його особистості насамперед залежить безпека, порядок та єдність нашої нації.

У 2014 році, коли Україна перебувала на грані знищення, було  довірено очолити її досвідченому політику, дипломату, ерудованій людині Петрові Олексійовичу Порошенку. Перед ним був єдиний шлях – зберегти незалежність держави, стати великою європейською країною вільних і щасливих людей. І не помилилися. За п’ять років зроблено те, чого не робилося роками, десятиліттями.

Закладено міцний фундамент для розвитку держави –  основу для української історії успіху. Економіка після кількарічного спаду, спричиненого Російською агресією та економічною блокадою, почала зростати. Завдяки зусиллям влади  інфляцію знижено  в четверо, порівняно з 2015 роком. Протягом кількох років стабілізувався курс гривні, запроваджена система держзакупівель ProZorro, завдяки якій лише нинішнього року економія сягнула 97 млн.грн. Збільшились доходи місцевих бюджетів. Якщо в 2014 році вони складали 68,6 млн.грн., то торік – 231млрд.грн. Україна відмовилась від споживання російського газу, а відтак «Нафтогаз» завершив минулий рік з прибутком, зріс видобуток власного газу до 20,89 млрд.куб., а імпорт його скотився на чверть –  до 10,6 млрд.куб. Ці зусилля додають можливості перейти до наступу на бідність, бо це основне завдання, від реалізації якого залежить життя людей. І районна державна адміністрація, районна рада, розуміючи зусилля Президента і уряду, сили спрямовують на покращення добробуту жителів району. Так, лише в І кварталі цього року надходження власних та закріплених доходів збільшились на 401 % , в повному обсязі забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетної галузі та інших соцвиплат. Господарники району дбають про нарощення сільгосппродукції.

Велика робота проводиться по розвитку населених пунктів, енергозбереження діяльності підприємств ЖКГ, тривають реформи в медичній галузі, розпочато будівництво амбулаторії первинно-санітарної допомоги в смт Угроїди. Тривають ремонтні роботи в районній лікарні. Вживаються заходи для розвитку освіти, культури, мистецтва. За останні роки відчутне поліпшення шляхового будівництва. Це видно на відновленні доріг до Тур’ї, Угроїд, Покровки. Заплановано співфінансування по ямковому ремонту доріг державного і місцевого значення, які вже здійснюються до Славгорода, Самотоївки, Краснопілля. І на цьому ми не зупинилися. Попереду ще багато завдань, і їх вирішувати нам.

У кожній добрій справі відчутний пошук, уміння бачити перспективу – чим завдячуємо цілеспрямованій політиці Петра Олексійовича Порошенка, саме утвердження децентралізації дозволило розгорнути масштабний ремонт доріг, побудову нових шкіл, лікарень, об’єктів інфраструктури.Чи нам це не потрібно і ми готові відкотитись у 90-ті роки?

З ініціативи Президента продовжено лінію на відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей, Криму політично-дипломатичним шляхом, забезпечуючи єдність проукраїнської коаліції у світі.

Збереження незалежності України під час відкритої агресії з боку Росії досягнуто завдяки відкриттю дверей у Європу: безвіз і завершення ратифікації угоди про зону вільної торгівлі з ЄС, розбудові армії, яка стала однією з найбільш ефективних армій у Європі.

Зміцнилася боєздатність і оснащеність, забезпечення речовим майном наближається до натівського і за якістю – вже не поступається. Ведеться будівництво службового житла, у якому будуть мешкати 23 тисячі контрактників за стандартами НАТО. Протягом чотирьох років заплановано звести 1500 квартир для сержантського складу. За підтримки Президента армія отримала новітню крилату ракету «Нептун», ракетний комплекс «Вільха», оптико-прицільну станцію. Торік до українського війська передано більше 4900 зразків нового та модернізованого озброєння. Зараз у державі на «оборонку» працює 447 підприємств.

Відбулися значні зрушення в зовнішній політиці. Наша країна – рівноправний політичний гравець. Жодне рішення щодо України не приймається без узгодження з Президентом і урядом. Активна позиція Петра Порошенка дозволила створити потужну міжнародну коаліцію, якою посилені системні міжнародні санкції на РФ. Їхні прямі й непрямі збитки сягнули 300 млрд. доларів, а чистий відтік капіталу становив торік 67,5 млрд. дол. Не випадково припинено дію про дружбу з країною-
агресором, а в  Конституції України затверджено курс в ЄС і НАТО, будуть забезпечені високі стандарти життя людини, верховного права і рівні правила для всіх, отримаємо доступ до найбільшого світового ринку. Упродовж 5 років Україна має стати лідером аграрного сектору в Європі, одним із п’яти нових головних лідерів ІТ-сектору, транспортним хабом Східної Європи, однією з десяти найбільш відвідуваних країн Європи під гаслом «Модна країна, яку відкриває світ». Це шлях, який дасть змогу подолати бідність і забезпечити порядок, добробут і безпеку кожного українця.

Не секрет, що є історичним для країни факт створення автокефальної помісної української церкви. Її визнано рівною в правах та канонічною. Отримання Томосу – один із найважливіших моментів національної безпеки та незалежності держави. Ніхто не може заперечити, що Президент України Петро Олексійович Порошенко є не тільки лідером, великим патріотом а й благодійником. Як людина, громадянин, українець на ці цілі він  передав власних коштів 1,2 млрд. грн. Постійно передає для військових підрозділів автомобілі, бронежилети, спорядження, теплі речі, 100 снайперських комплексів, оптику, далекоміри і  десятки тисяч патронів. На благодійність він передає повністю свою заробітну плату.

Усім відомі плани Президента П.Порошенка на найближчі роки. Це чіткий напрям пріоритетних дій для другої каденції.  На завершальному етапі виборчого процесу він, як кандидат на посаду керівника держави, Головнокомандувача збройних сил України, буде і надалі дбати про те, щоб країна не зупинилась у своєму розвитку. А тому дбати про масштабне залучення інвестицій в українську економіку, пришвидшувати темпи її розвитку, використовуватиме всі засоби для покращення життя кожного українця. Щоб збулися ці плани, ми повинні підтримати  Петра Олексійовича, віддати свій голос за нього, тому що він протидіє спробам Росії знищити незалежність України. Він єдиний, хто спроможний протистояти Путіну. Він зупинив російського агресора й підняв на високий рівень боєздатність української армії – гарантію повернення миру на нашу землю. Слід зважити на те, що забезпечив широку міжнародну підтримку України. Йому довіряють у світі і підтримують його ініціативи для завершення війни на Донбасі й повернення Криму.

Президент Порошенко забезпечив виконання Угоди про асоціацію України з ЄС і угоди про зону вільної торгівлі. Він єдиний гарантує набуття членства України в ЄС і НАТО.

Президент П.Порошенко здійснює реалізацію масштабної програми реформи: гроші пішли до місцевих громад, ремонтуються дороги, змінюється медицина і освіта, створено нову поліцію. Він зупинив падіння української економіки й відновив її зростання. У державному бюджеті з’явилися кошти на підвищення мінімальних зарплат і пенсій. Створюються кращі умови для малого та  середнього бізнесу. Прозорою стала система державних закупівель. Ефект від цих рішень уже очевидний: щороку державний бюджет додатково отримує 6 млрд. доларів, які йдуть на соціальні виплати.

Президент П.Порошенко дбає про розвиток української мови й культури. Розвивається українське  кіновиробництво, зростають обсяги видання книжок українських авторів. Він не дав розколоти країну й гарантував права національним меншинам.

Петро Олексійович упевнено керує Україною. Він найкращий президент України для нашого часу! І це повинні зрозуміти всі виборці району.

В.РОСТОЦЬКИЙ.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14