ПриватБанк розширює географію доступності послуги купівлі квитків на автобуси у мобільному банку Приват24 для Android та для iPhone. Сервіс миттєвої покупки автобусних квитків працює цілодобово на більш як 20 000 напрямків Україною та за кордон – Італію, Францію, Польщу, Латвію, Чехію та інші країни.

“У 2018 році наші клієнти придбали через сервіси ПриватБанку понад 400 тис. автобусних квитків, а за 1-й квартал 2019 року – вже понад 130 тис. У мобільному Приват24 та його веб-версії можна купити квиток практично на будь-який автобусний маршрут, який існує в Україні, – говорить керівник напрямку платежів та переказів ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олег Дробицький. – Серед закордонних напрямків пасажири найчастіше обирають автобусні подорожі до Праги, Варшави та Вільнюсу. В межах України найпопулярніші маршрути – це Дніпро, Харків, Одеса та Київ. Доречі, у Харкові продажі на внутришньообласні маршрути підключили лише з 2019 року”.

Автобусні каси в мобільному Privat24 працюють у розділі «Транспорт». Сервіс дає можливість легко вибрати найбільш зручний маршрут, час поїздки та перевізника – уся необхідна інформація доступна на екрані. Оплатити квитки можна карткою будь-якого банку. ПриватБанк перший в Україні, хто забезпечив продаж квитків онлайн на автобусні рейси з більшості автовокзалів.

У Харкові за квитками, що придбані у ПриватБанку, можна поїхати з 4-х автостанцій: АС-1 (пр-т Гагаріна), АС-2 ( вул. Суздальські ряди), АС-3 (Конний ринок), АС-6 (ст. Метро “Індустріальна”). Тут закордонні маршрути, маршрути по всій Україні та внутрішньообласні маршрути. До того ж, електронні квитки можна придбати до Харкова і з 14-ти населених пунктів Харківської області.

2

“Послуга дуже зручна. Особливо коли подорож вимагає кілька пересадок, – ділиться досвідом клієнт ПриватБанку Віталій Бузиватий. – Наприклад, добираємося до станції потягом, а далі треба їхати автобусом. Тепер можна не турбуватися про наявність автобусних квитків, бігати по касах. Можна спокійно за комп’ютером, чи навіть у смартфоні, вибрати зручні маршрути, придбати квитки і витратити вільний час на більш приємні чи необхідні речі”.

Крім мобільного банку, автобусні квитки можна купити у веб-версії Приват24, у терміналі самообслуговування, відділенні ПриватБанку, на сайті bilet.pb.ua або в ЧАТ-Онлайн і навіть за телефоном 3700. Незалежно від того, в якому каналі був придбаний квиток на автобус, роздрукувати його можна:

– в Приват24 або на сайті bilet.pb.ua в меню “Архів квитків”;

– в ТСО меню “Архів квитків на автобус” або за кодом квитанції в розділі “Роздрукувати квитанцію”;

– в залежності від умов постачальника на автостанції відправлення, інколи потрібно електронний квиток обміняти на посадковий талон у касі автовокзалу.

У Харківській області за 3 місяці з початку року у ПриватБанку клієнти придбали лише на внутрішньообласні маршрути 667 автобусних квитків. А за два тижні квітня таких покупок було вже 345. Це свідчить про зростання популярності цієї послуги та її велику зручність. Окрім автобусних квитків, ПриватБанк продає квитки на поїзд і літак на будь-який напрямок по Україні та за кордон, а також на спортивні змагання, концерти у кіно і т. і.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14