Ліквідатор аварії на ЧАЕС  Михайло Степанович КРИВАНИЧ:

5

Працюємо, дозиметрист заміряє рівень радіації, а я складаю карту, де яка доза випромінювання, щоб  розробити графік і час роботи зміні, аби не нахватались зайвих «промінів».  Я розрахував, що при такий показниках нам завтра на цьому місці потрібно буде працювати не більше 20 хвилин. Наступного дня дав Бог розуму не користуватись вчорашніми записами, а перевірити знову, і там, де вчора було шість рентген, сьогодні зафонило 50, а це смертельна доза!

Перші солдати Краснопільщини поповнили лави ЗСУ

1

Останні настанови, прощальні обійми з рідними та друзями – і шлях краснопільських новобранців лежить до обласного збірного пункту. Далі – учбові частини та Присяга на вірність українському народові.

Переможний “Найкреативніший образ” Марини Бакро

6

Днями  відбувся Сумський відкритий регіональний чемпіонат з перукарського мистецтва та візажу. Між собою змагались не тільки Суми, але й Одеса та Харків. Спробувала свої сили в конкурсі наша землячка – весільний стиліст-візажист Марина Бакро.

Мій сад – ти диво! Прийму з поклоном дар твого гілля.

3

На жаль вже скоро ми залишимо стіни рідної нам школи, але добра пам’ять про нас залишиться ось в цих деревцях. Яблуньки підростуть і їх плодами залюбки ласуватимуть на перервах мої юні односельці, – в процесі праці ділиться думками одинадцятикласниця Лілія Деркач.

У читальному залі КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» (Палац культури) відкрилася виставка вишиванок місцевих майстринь.

4

Вишиті наволочки та рушники близькі серцю краснопільчанки Людмили Кухарчук: “Мама була вправною господинею та майстринею. З усім селом ділилась вирощеною розсадою та насінням для посіву. А вишитий нею весільний рушничок вже двічі був у використанні. На нього ставали ми з чоловіком Петром, мій син Ярослав з невісткою Аліною і очікує він на весілля доньки Ольги”.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, якщо Ви з якихось причин не передплатили «Перемогу» з початку року, але хочете отримувати газету з червня, не забудьте зробити передплату до 25 травня.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14