Вже лелека не в’є там гніздечко,
Не лунає там пісня і сміх,
Наче сироти, стали містечка
Без людей нерозумних своїх.

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства – вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій – цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через роки цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини.

Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха, в Дитячій бібліотеці КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» було проведено мультимедійний реквієм пам’яті «Нехай Чорнобиля біда остання буде на планеті» для учнів 11-А кл. Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (класний керівник Ткаченко О.С.). Під час заходу присутні дізнались про вибух, який спричинив катастрофу глобальних масштабів та до яких страшних наслідків для усього живого це призвело.

Учні вшанували тих, хто віддав своє життя, захищаючи нашу голубу планету від страшного атомного лиха. Учасники заходу переглянули відео «Чорнобиль. Зйомки 1986 р.», презентацію «Герої – ліквідатори аварії на чорнобильській атомній електростанції» – про пожежників, які першими вийшли на лінію вогню і отримали смертельну дозу радіації, віртуально зробили екскурсію в «Зону відчуження».

Бібліотекарі познайомили з літературою на книжковій виставці – інсталяції «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської» та порекомендувала прочитати художні твори С.Алексієвича, Л.Костенко, В. Яворівського, Ю.Щербака та інших про страшні події 1986 року.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14