У день 33-ї роковини Чорнобильської катастрофи, в Малому залі районного Палацу культури вже традиційно відбулася зустріч чорнобильців району з представниками влади.

Крім, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, участь в цьому заході брали: заступник голови Краснопільської районної ради Іван Гавенко, керівник апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олена Завгородня, секретар селищної ради Ірина Юхта, а також представники управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі, управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації. Зустріч дала можливість ліквідаторам аварії на ЧАЕС розповісти представникам влади про свої проблеми. Детально зупинились на питанні соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Під час зустрічі працівники Управління соціального захисту населення райдержадміністрації відповіли на проблемні питання. Зокрема, стосовно пільгового перевезення, надання матеріальної допомоги сім’ям ліквідаторів, допомоги при оформленні спадщини. Спілкуючись з чорнобильцями, представники влади запевнили, що соціальний захист ліквідаторів і надалі буде залишатись одним із пріоритетних напрямів роботи районної державної адміністрації та районної ради.

3

2

Трохи згодом у Великому залі Палацу культури відбувся урочистий захід, в якому взяли участь заступник голови районної ради Іван Гавенко, керівник апарату районної державної адміністрації Олена Завгородня, секретар селищної ради Ірина Юхта, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники трудових колективів установ та організацій селища, представники громадських організацій, учнівська молодь.

4

7

На знак данини пам’яті тим трагічним подіям та вшанування подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які ціною власного життя врятували Україну і світ від атомного лиха, присутні на зібранні поклали живі квіти до пам’ятного знаку “Жертвам Чорнобильської катастрофи”. Отець Іван Малюк провів панахиду за загиблими та померлими ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14