На території збірного пункту Сумського обласного військового комісаріату відбулися урочисті проводи юнаків весняного призову 2019 року до лав Державної прикордонної служби України.

На строкову військову службу відправилися перші 30 солдатів від Сумщини, які вибули до Кінологічного навчального центру (м. Великі Мости, Львівська область) для проходження навчання. Після його завершення строковики будуть направлені для подальшого проходження служби до підрозділів Сумського прикордонного загону.

З напутніми словами та щирими побажаннями до призовників звернулися заступник начальника відділу персоналу Сумського загону підполковник Анатолій Щербак, колишній начальник Сумського прикордонного загону, ветеран-прикордонник, полковник запасу Вадим Легкодух та військовий священик (капелан) Микола Карпенко.

Звертаючись до призовників, полковник запасу Вадим Легкодух побажав призовникам міцного здоров’я й успіхів у почесній і відповідальній військовій службі. «Також бажаю щоб ви гідно продовжували славні традиції захисників кордонів попередніх поколінь», – наголосив Вадим Анатолійович.

Військовий священик (капелан) Микола Карпенко побажав усім Божого благословення та окропив призовників святою водою. Для Божої підтримки в службі Микола Пилипович вручив кожному призовнику освячені свічки.

 Підготував Роман Ткач

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14