З метою стабілізації криміногенної ситуації на території району, реалізації державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, Краснопільське відділення поліції проводить профілактичні заходи спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки під умовними назвами «Зброя – вибухівка».

Боротьба з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин є одним із найважливіших напрямків діяльності правоохоронних органів країни. Адже вилучення зброї з незаконного обігу дає змогу попередити інші злочини.

У разі, якщо незаконні зброя, боєприпаси чи вибухові речовини є у вас, просимо здати їх в поліцію добровільно, адже на підставі ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України особа, яка незаконного зберігала зброю, боєприпаси та вибухові речовини звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона їх добровільно здала органам влади. – коментує начальник Краснопільського відділення поліції Андрій Семенченко.

Якщо в когось є будь-яка інформація щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин, просимо вас звертатись до працівників Краснопільського відділення поліції або за телефоном 050-307-9886.

Інспектор Краснопільського ВП

         Т.І. Пахомова