ПРОТИСТОЯННЯ ЖИТЕЛІВ ВУЛИЦІ СУМСЬКОЇ І ТОВ «БАНСАЛ». КОМІСІЯ СКАЗАЛА СВОЄ СЛОВО

3

Наші читачі  пам’ятають публікації про непрості стосунки, які склалися між деякими жителями вулиці Сумської, які межують з територією підприємства ТОВ «Бансал».  Нагадаємо, що жителі скаржилися на нібито постійний шум різного роду, який походить з території пилорами, також на шум автомобілів, що заїжджають і виїжджають з території підприємства, а також на задимлення і засилля пилу і тирси , що виникають в процесі роботи пилорами. В минулих публікаціях ми вислухали сторони конфлікту, тепер своє слово сказала тимчасова комісія, яка на місці вивчала проблему. Нещодавно відбулось її засідання, на якому  підбили підсумки і оголосили результати перевірки.

Українська мова – душа народу. Чи мають українці знати рідну мову?

4

25 квітня  Верховна Рада ухвалила історичний закон про державну мову – №5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. За нього проголосували в другому читанні та в цілому 278 народних депутатів. Цей закон набуде чинності через два місяці після публікації і зобов’яже вільно володіти державною мовою  широке коло осіб: від президента, членів уряду й депутатів усіх рівнів, до прокурорів, офіцерів-контрактників, педагогів та медиків комунальних закладів. Отже, спілкування в Україні її державною мовою –це примусова українізація чи норма? – думку жителів Краснопільщини вивчали кореспонденти газети.

«ЗДЕСЬ БЫЛИ МЫ»

5

Якось давненько ми не писали про витівки «хомодебілікусів», але це не означає, що їх проблеми з порожніми головами зазнали якихось позитивних змін. Нікуди вони, на жаль, не зникли, про це свідчить чергове «сезонне загострення»  нездорової психіки, яке вилилось у хвилю їх неадекватних вчинків, актів вандалізму на території Краснопільщини.

ОДНА ВІЙНА. ТРИ ДОЛІ.

1

Дмитро Козінченко з Рясного загинув влітку 1942 року при обороні Новоросійська. Його рідна сестра Тетяна після звістки про загибель брата пішла на фронт і війну закінчила у Берліні. Її майбутній чоловік Олексій Пащенко потрапив в оточення і чотири роки провів у концтаборі…  Це розповідь про долі людей, чиї життя назавжди розділилися «на до і після».

Служба, «танчикки», кіно

2

«Одного дня приїздила столична знімальна група і майже весь взвод був задіяний у зйомках, – посміхається солдат Владислав Міцкус, – десять хвилин провів у гримерці і  вийшов з такими вусами, що сам себе не впізнав…Роль була в масовці, але нас смачно пригощали «кіношники». Загалом цікаво було».

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14