ГОЛОВА ГО «УЧАСНИКІВ АТО ТА ООС КРАСНОПІЛЬЩИНИ» МИКОЛА БОРДЮГОВ: «ЧИМ БІЛЬШЕ ОБ’ЄДНАЄТЬСЯ СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ НАШОЇ КРАЇНИ, ТИМ ЕФЕКТИВНІШОЮ БУДЕ ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕТЕРАНСЬКОГО РУХУ»

бордюгов

Сьогодні наша розмова з керівником громадської організації, яка майже рік  надає посильну допомогу атовцям та їхнім родинам. Микола Бордюгов сам колишній учасник бойових дій на Сході України, а повернувшись додому, продовжує боротьбу – тепер у громадській сфері, захищаючи права інших українських бійців. Як зізнається пан Микола, перший рік на посаді громадської організації пішов на те, щоб розібратися з оформленням статутних документів, вивчення досвіду подібних організацій на теренах України, а основною метою своєї діяльності вважає організувати навколо районної організації якнайбільше справжніх патріотів країни та об`єднання спілок АТО Сумщини в один потужний громадський рух.

Будемо жити за новими Правилами 

1

Керуючись пп. 44 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», беручи за основу Типові правила благоустрою території населеного пункту, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 27.11.2017 р. № 310, з метою створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, збереження санітарного благополуччя населення та забезпечення належного контролю за благоустроєм та санітарним станом території Краснопільської селищної ради, утримання територій в належному стані, та врегулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, депутати Краснопільської селищної ради затвердила Правила благоустрою Краснопільської селищної ради, з якими можна ознайомитись на сторінках газети

Мій рідний дім –  мій сенс життя, бо в нім живе любов моя

9

«Ми зводили родинне гніздо, в якому б мали свій особистий простір наші діти і онуки. Ми зводили його для наших друзів, друзів наших дітей і просто добрих людей, а тут, на вулиці, та взагалі у селищі вони справді чудові. Організовувати свята – це моя  професія і моє хобі, а чоловік мене в усьому підтримував. Тож які ми  свята організовували прямо на вулиці! Готувались, шили  костюми»,  –архіви домашнього відео зберігають щасливі роки, дні, моменти сім’ї Алли Трохимівни Гладушки з Краснопілля.

Розвиток туризму на Краснопільщині – утопія чи реаільність?

2

Нещодавно начальник обласного відділу туризму Юрій Гладенко на офіційному сайті ОДА  зазначив: «Районним відділам туризму не варто сьогодні писати у програми розвитку туризму купу напрямів, які залишаються лише на папері. Краще взяти один-два  пріоритетних напрями і активно їх розвивати”. Нажаль, сьогодні не всі райони активно займаються розвитком туризму. Зокрема, зовсім відсутні такі програми у Білопільській, Буринській, Краснопільській, Охтирській, Середино-Будській, Шосткинській та Ямпільській райдержадміністра».  Чи є ресурси та перспективи розвитку для даного напрямку роботи у районі? Що про це думають наші земляки?

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14