Стартував комплекс заходів з акції «На роботу на велосипеді», де працівники Краснопільської селищної ради приїхали на роботу на велосипедах, після чого в Краснопільському палаці культури селищним головою Юрієм Яремчуком було офіційно відкрито «Дні сталої енергії на території Краснопільської ОТГ».

«Це чудова нагода привернути увагу громадськості до проблем ефективного використання енергоресурсів, необхідності йти у ногу з часом в контексті застосування новітніх технологій та відновних джерел енергії, дбайливого ставлення до довкілля і клімату та збереження природних багатств для наступних поколінь», – зазначив керівник об’єднаної громади.

Після урочистого відкриття був організований показ документального фільму «Шість градусів, які можуть змінити світ», куди були запрошені працівники установ та організацій Краснопілля, учнівська молодь, громадськість.

Нагадаємо, Дні сталої енергії проводяться на території Краснопільської ОТГ вперше, але вони стануть традиційною щорічною акцією. Упродовж трьох днів в різних закладах Краснопільської ОТГ відбуватимуться просвітницькі заходи – як  для дорослих, так і  для дітей.

Слід нагадати, що з листопада 2017 року Краснопільська ОТГ є підписантом Угоди Мерів. Ця європейська ініціатива, серед іншого, передбачає скорочення споживання енергії та викидів вуглекислого газу до 30% до 2030 року. Відтак, це сприятиме розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14