Силами працівників Краснопільської селищної ради, спільно з ТОВ «Теплоенерго», ДП «Абонентська служба «Світанок» Краснопільської ЖЕД, Краснопільської ДЮСШ, за активної участі жителів селища Олександра Бесараба та Ігоря Петрова було розширено і очищено пляжну зону, вивезено сміття, покошено поросль та вирізано чагарники, завезено пісок і полагоджено кабіну для переодягання. Крім того, було встановлено додаткові столи з лавками, а для любителів активного відпочинку встановлена сітка для гри в волейбол.

2

– Дякую всім, хто долучився до ініціативи та виявив бажання допомогти зробити урочище чистішим. Також хочу висловити слова вдячності ДП «Краснопільський лісгосп» та КП «Краснопільський агролісгосп», котрі долучилися до цієї акції. Сьогоднішня толока – один із етапів благоустрою урочища, впорядкування території буде продовжено і далі, – зазначив Юрій Яремчук.

3

4

Хочеться бачити наші села і селища, улюблені місця відпочинку та громаду в цілому завжди чистою та доглянутою, і щоб якомога більше людей доєднувалися до прибирання.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14