Про цю «зубну фею» у Краснопільському районі  вже ходять легенди. Вдячні пацієнти  з захопленням розповідають, як легко пройшли «найстрашнішу» в житті процедуру у лікаря-стоматолога Краснопільської ЦРЛ Маргарити Головашової.

3

Якщо я беру на себе відповідальність надати допомогу пацієнту, значить я впевнена у позитивному результаті. А бажання допомогти – це звичайний стан душі будь якого лікаря.  Я ставлюсь до людей так, наче у мене у кріслі сидить хтось із моїх рідних і я готова на неймовірне заради  зцілення людини. яка прийшла до мене за допомогою.

Тетяна Іванівна Бараник: «Сімейний лікар має вміти лікувати не лише тіло, а й душі»

4

Більшість моїх дідусів та бабусь, особливо самотні, насправді хочуть трішки уваги та тепла і я це розумію. Якщо  теплим словом не зігрію душу, то в результаті буду стабілізувати тиск. Тож лікар має вміти і лікувати душу. Іноді можна вилікувати і словом.

Смачна відрада подружжя Накаліїв

1

         На сьогоднішній день виноградне господарство Олександра та Ірини Накалій з села Самотоївка нараховує 50 видів та 86 коренів створюють ароматну алею на їхньому городі, який раніше був звичайним сільськогосподарським угіддям і годував родину овочами. Коли і чому у Самотоївці з’явилась справжня виноградна плантація?

Неповторний восьмий клас 1977-го року

5

42 роки тому ще майже дітьми вони залишили стіни рідної Мезенівської восьмирічки, де було так затишно і тепло, де улюблені вчителі шодня чекали на них, аби дати нові знання.    Який же він був випускний клас 1977 – го року? Цікавимось у такої собі педагогічної ради, до складу якої увійшли: Ковтун Леонід Іванович – вчитель фізичної культури та класний керівник 8  класу 1977 року, Ковтун Олександра Тихонівна – вчителька математики, Антоненко Антоніна Дмитрівна – піонервожата, Левицький Анатолій Іванович – вимогливий вчитель фізики випускників.

ТРІЙЦЯ

2

Дарині стало так легко та хороше, як колись у дитинстві. Вона закрила очі, заколисана вітром і пахощами духмяних трав.  Згадалось далеке дитинство… Широка сільська вулиця, по якій снували заклопотані своїми справами люди, готуючись до великого свята Трійці. Прибирали в хатах, на подвір’ях. У суботу ввечері розвішували по хатах клечення, застеляли долівку  зеленою духмяною травою. Рвали чебрець та полин,  пахучий любисток, клали його на вікнах, щоб ніяка погана сила не пробралася до оселі  – так говорила Даринці бабуся. Дарина любила це свято. Воно було якесь особливе , таємниче і красиве.

 

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14