У проваджені СВ Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області за процесуальним керівництвом Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури перебуває кримінальне провадження відносно гр.Б., який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України (умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень).

У ході досудового розслідування встановлено, що14.06.2019 близько 23 год. 20 хв. гр.Б. прийшов до літнього майданчика кафе «Візаві» в смт.Краснопілля з метою з’ясування відносин з гр.Т.

Під час спілкування між останніми виник конфлікт, у ході якого гр.Б. дістав з кишені ніж та наніс декілька ударів по тулубу та обличчю потерпілого, чим спричинив йому множинні різані рани передньої поверхні шиї, грудної клітини, обличчя, стегна зліва, проникаюче поранення черевної порожнини зліва.

14.06.2019 гр.Б. затримано. В подальшому до суду направлено клопотання про застосування до гр.Б. запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

17.06.2019 під час розгляду вказаного клопотання прокурором Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури Лисаченко О.В. було доведено, що інший більш м’який запобіжний захід, ніж тримання під вартою, застосовувати до гр.Б. буде недоцільним.

Тому судом до гр.Б. застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів.

 

 Прокурор Краснопільського відділу

Охтирської місцевої прокуратури

радник юстиції                                                                   

О.В.Лисаченко

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14