Коли приходить час літнього відпочинку, то до Велико-Бобрицького лісництва приїздить численна кількість екскурсійних груп. Приваблює відвідувачів урочище «Образ», що знаходиться у лісовому фонді лісництва. «Образ» – це криничка з цілющою водою і капличка та хрестильня, збудовані лісівниками.

Шлях до джерела проходить повз садибу Велико-Бобрицького лісництва. А там – справжній оазис – один з кращих у системі підприємств Сумського ОУЛМГ дендропарк. Захоплюючі історії про рослини, які знає і якими ділиться лісничий Ігор Козловський, не залишають нікого байдужими. Тому кількість відвідувачів з кожним роком лише зростає.

2

Цьогорічний період літнього оздоровлення школярів пройшов на «Образі» досить активно. Урочище відвідали педагогічний колектив з Верхньосироватської загальноосвітньої школи, учні з Самотоївськї та Краснопільської шкіл, вихованці навчальних закладів обласного центру та ін.

3

4.jpg

«Жодна екскурсія не відбувається без настоятеля Миколаївської каплички отця Романа. Отець Роман служить разом з паломниками водосвятний молебень та та кропить їх святою водою», – говорить Ігор Козловський.

За інформацією прес-служби ДП «Краснопільське ЛГ»

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14