Ось і промайнули 7 днів безтурботного відпочинку в міжшкільному наметовому таборі «Скаут Вілль». Це були найпрекрасніші дні для дітлахів. Ви скажете, як ми це зрозуміли? Ми бачили щасливі очі дітей, ми чули їхню думку про табір, ми навіть читали відгуки про табір. І все це дуже важливо для нас! Ми хотіли, щоб діткам сподобалось в таборі, щоб вони відпочили, набрались сил та енергії.

2

Вся програма розрахована на поєднання вивчення англійської мови із захоплюючим відпочинком. У літньому таборі діти мали змогу отримати спортивні, трудові, побутові навички, розвивати свої художні, акторські і танцювальні здібності. Сім днів позитиву, гарного настрою, цікавих конкурсів, змагань, тренінгів, майстер класів, пішохідних переходів, екскурсій історичними місцями, пісень біля вогнища і все це було у нашому міжшкільному наметовому таборі « Скаут Вілль».

3

Закриття табірної зміни було в дружній атмосфері, вожаті придумали цікавий квест, заспівали пісню «If you are happy and you know it»(Якщо ви щасливі і знаєте про це) затанцювали, переглянули відеоролик, який підготували вожаті «7 днів в таборі» та переглянули відеоролик, який підготували діти «Із шкільного життя». Атмосфера була настільки родинна, спокійна, дружня, що навіть сльози радості інколи набігали від задоволення. В такій дружній атмосфері побували і перший заступник голови Краснопільської РДА А.Петров та начальник відділу освіти, молоді та спорту І.Матлахов. Вони подякували діткам, що завітали до нашого табору і побажали продовження канікул в такій же атмосфері.

4

Табір добре навчив, як працювати в команді, загартував фізично, дав можливість спілкування з однолітками і вожатими.

4

Ми вдячні молодим, креативним, активним вожатим та всьому колективу табору, вони великі молодці змогли запалити вогники доброти в дітках.

Ми навіть отримали вірш від вдячних батьків

Табір “Скаут Вілль” найкращий з усіх,
Таборів в світі немає таких,
Тут небо і сонце, і тепла вода,
І музика гарна завжди тут луна.
Тут пташки співають і радісний сміх.
Вожаті в нас добрі – найкращі з усіх!
І фільми чудові показують нам.
Працівникам, ми,вдячні…
СПАСИБІ ВСІМ ВАМ!

Детальна інформація, новини табору, фото та відео звіт ви можете переглянуть на сторінці в фейсбуці  «Міжшкільний намeтовий табір“Скаут Вілль” https://www.facebook.com/groups/102935766993394/

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14