Дівчатка – кадети

1

Вранці ще зорі сяють, а ми вже крокуємо, увечері теж під місяцем з піснею строєм. І насправді це приносило задоволення. Мобільні телефони здаємо лейтенанту з самого ранку, вдень маємо по 6-7 уроків та 3 години самопідготовки. Під час чергування класу по ліцею ретельно прибираємо приміщення теж з запалом та патріотичними піснями…така тут атмосфера.

Маленький ювілей стародавньої святині

2

10 років тому, на православне свято Трійці була освячена відновлена стародавня святиня нашого краю – урочище «Образ», що знаходиться у найвіддаленішому куточку земель, підпорядкованих Самотоївському старостинському округу Краснопільської ОТГ. За цей час урочище надбало не тільки нових споруд, елементів благоустрою, а й безліч міфів, пліток, забобонів. Сама історія святині гідна окремої книги, тому коротко спинимось лише на окремих її віхах.

Пізнай свій край

3

Відтоді, як існують музеї, вони не тільки несуть знання, а й своїми багатими та унікальними колекціями відтворюють національний характер народу, його культуру, традиції, відповідають на численні запитання минулого і сучасного. Носієм  такої інформації є музей історії села при Угроїдській загальноосвітній школі.

Коротка історія професійного зрадника

3

Зі вступом гітлерівців у с. Мезенівку Краснопільського району, де він «опиняється» перед війною, Блюменштейн-Барановський (а відтоді просто Барановський) вивішує на вікні записку: «Увага німці! Тут живе угорець, який чекав вас 23 роки». Невідомо хто кого чекав більше, але для німців Барановський, ставши начальником поліції, виявився справжньою знахідкою

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14