Протягом двох днів тут  діяла консультаційна приймальня за участі сектору юридичного забезпечення апарату РДА; Сергія Куцеренка – спеціаліста бюро безоплатної правової допомоги; Ольги  Жаботинської – директора Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Всі бажаючі та користувачі читального залу мали змогу отримати професійну допомогу при вирішенні того чи іншого питання.

Працівниками читального залу Наталією Дейнекою та Тетяною Брахно були підготовлені історична година «Правовий оберіг держави», розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Закон життя я схвалюю в труді. Він в нашім хлібі, в пісні та у слові».

2

Для молоді була зроблена підбірка захоплюючих відеоматеріалів, які в доступній формі розповіли про саме визначення поняття «Конституція» та про конституції інших держав.

3

Також відбувся масовий захід за участі вищезгаданих спеціалістів та працівників читального залу.Історія створення та прийняття конституційних документів, форми правління й устрою держави, місця особистості, нації та суспільства в системі етичних цінностей – все це стало темою заходу.

Т. Брахно,

бібліотекар читального залу

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14