Урочистості пройшли на стройовому плацу прикордонної комендатури швидкого реагування. Загалом отримали стрілецьку зброю понад півсотні військовослужбовців-строковиків. Всі вони призвані на військову строкову службу навесні цього року, пройшли необхідний курс підготовки та склали іспити, готові до виконання завдань із захисту державного кордону України.

Полковник Валерій Ворона, звертаючись до військовослужбовців, нагадав їм вимоги Військової присяги й військових статутів щодо майстерного володіння дорученим озброєнням, утримання його у постійній готовності до застосування для захисту українського народу.

2

З батьківським наказом до військовослужбовців звернувся батько військовослужбовця строкової служби солдата Романа Зайця Андрій Заєць. Він побажав їм успіхів у службі, гідно та із честю виконати свій обов’язок перед державою.

3

Військовий священик (капелан) ієрей Микола Карпенко провів обряд освячення військовослужбовців та благословив їх на захист державних рубежів нашої Батьківщини.

Також під час проведення заходу ряд військовослужбовців підрозділу були заохочені державними нагородами, двоє офіцерів отримали чергові військові звання.

Підготував Роман ТКАЧ

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14