У шахраїв свої “грошові реформи”

3

На території Краснопільського району за червень 2019 року скоєно 2 шахрайства. В першому випадку  88-річний житель одного з сел Краснопільського району після розмови з шахраєм, “обміняв” у нього сврї заощадження. В другому – невідома особа шахрайським шляхом представившись співробітником ощадбанку, з карти ощадбанку заволоділа грошовими коштами.  Як же вберегтись від шахраїв, вкотре пояснюють правоохоронці.

З 1 липня збільшився розмір адміністративного збору за окремі види послуг у сфері міграції

4

1 липня набрали чинності зміни в законодавстві, прийняті Урядом у квітні цього року (постанова № 371 від 24.04.2019). Який же розмір адміністративного збору за послуги у сфері міграції встановлено, дізнаєтесь зі сторінок газети

Вітрини та прилавки в житті Лідії Сумченко

1

     Я не знаю, що таке супермаркет. Та і взагалі у магазині давно була, адже зараз все привозять під двір, ще й в асортименті, – починає свою розповідь мила мезенівчанка Лідія Сумченко – 25 років мого трудового життя  пройшли у продовольчому магазині № 1 Мезенівського радгоспрабкоопу, який на той час був єдиним джерелом забезпечення місцевого населення товарами народного споживанняна. Але мені шкода, що вже у минулому залишились  магазини, де продавали продукцію, вироблену підприємствами Краснопільщини

І ДІТЯМ ВТІХА, І БАТЬКАМ РАДІСТЬ

2

Дитячий майданчик біля власного будинку — чудова ідея, від якої у захваті будуть і дорослі, і діти. Але що треба, щоб у прямому сенсі цього слова збудувати щасливе дитинство для ваших малюків і їхніх друзів? Ось тут методи різняться, бо одні вважають, що цим питанням має займатися будь-хто, крім них самих. Зрештою колись цей метод, можливо, і спрацьовує. А є  інша категорія людей, для яких «хтось» і «колись» не підходить, бо коли спиратися лише на ці два чинники, дивись, і діти виростуть. Саме до другої категорії можна віднести жителів вулиці Макаренка, що в Краснопіллі, яким  одного дня просто набридло спостерігати на зарослу бур’янами галявину, а тому вирішили власними силами обладнати тут невеличкий дитячий майданчик.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14