Лілія ГРИНЕВИЧ: “РЕФОРМА ОСВІТИ – ЦЕ РЕФОРМА НА ДЕСЯТИЛІТТЯ”

1

До опорного закладу освіти Краснопільської селищної ради  – Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів з робочим візитом завітала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Очільниця міністерства відповіла на запитання нашої газети, що стосувалися подальшого реформування галузі освіти.

Вступна кампанія набирає обертів. Як не проґавити важливі дати?

2

В Україні стартувала вступна кампанія до закладів вищої освіти – 1 липня абітурієнти почали реєструвати свої електронні кабінети. Не виходячи з дому, вони зможуть подати заяви до обраних вишів. За перший день в електронній системі зареєструвалось понад 15 тисяч абітурієнтів. Чи варто поспішати реєструвати електронний кабінет, коли подавати документи і яких помилок при заповнені анкети вступника слід уникати? – читайте на сторінках “Перемоги”

ГІДНИЙ СТАТИ ПАМ’ЯТНИКОМ

3

Після виходу в нашій газеті спочатку інтерв’ю з головою громадської організації «Учасників АТО та ООС Краснопільщини» Миколою Бордюговим, в якому він озвучив плани щодо встановлення в центрі Краснопілля, орієнтовно біля приміщення райвійськкомату, пам’ятника захисникам України в російсько-українській війні,  потім звернення щодо збору коштів на пам’ятника, до редакції почали звертатись жителі району з проханням більш детально розповісти про історію бронемашини, яку встановлять на п’єдесталі, її бойовий шлях і те, як вона потрапила до Краснопілля.

Розгорайся красно, не печи долонь,
Гарячий і ясний Купальський вогонь!

4

Жодному з язичних свят не випала така пильна увага та довге життя, як святу Івана Купала, котре припадає на 7 липня і збігається з літнім сонцеворотом. Цей день символізує народження літнього сонця Купала і тим самим завершує панування весняного сонця Ярила. Як же відбулись народні гуляння в селах Краснопільщини?

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14