Юрій Яремчук провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Відкритого Кубку Сумської області зі СТРОНГМЕНУ. Зокрема, під час засідання були розглянуті питання належної організації спортивних заходів, визначено головні напрямки підготовки свята, серед яких чільне місце займає питання благоустрою стадіону «Явір».

23

Так, для якісного проведення змагань повним ходом триває благоустрій стадіону та прилеглої території, створення максимально можливих комфортних умов для учасників змагань, глядачів, вболівальників. Також обговорено питання безпеки та медичного супроводу під час проведення змагань.

24

За підсумками засідання керівник громади дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів апарату селищної ради.

У програмі свята передбачаються спортивні ігри серед старостинських округів та розваги для дітей.

– Не випадково, що ці змагання проводяться в нашій громаді, адже Краснопільщина батьківщина олімпійського чемпіона Леоніда Жаботинського. Краснопільська громада не вперше приймає в себе подібні змагання, а тому, я впевнений, що нам вдасться провести їх на високому рівні. Дані змагання покликані популяризувати силові види спорту, сприяти вихованню майбутніх чемпіонів, залучити їх до спорту та здорового способу життя, – зазначив Юрій Яремчук.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14