Під час засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Яремчука, з метою організації планомірного виконання робіт з благоустрою селища Краснопілля, а саме – проведення робіт по ремонту дорожнього покриття вулиці Лермонтова, провулків Комунального та Лікарняного селища Краснопілля членами виконкому прийнято рішення про обмеження руху на вище вказаних вулицях.

– Ремонт доріг – важливий фактор розвитку інфраструктури громади. Кошти на ремонт дорожнього покриття залучено завдяки співпраці з Сумською облдержадміністрацією, зокрема, з Управлінням інфраструктури Сумської ОДА.

Ми сьогодні працюємо в двох напрямках. З одного боку, це ямковий ремонт – так, він не є досить ефективним, але це для нас єдиний інструмент, щоб хоча би тимчасово забезпечити утримання доріг і проїзд. Але наше основне завдання полягає в тому, щоб проводити реконструкцію та будувати нові дороги, – зазначив Юрій Яремчук.

Крім того, під час засідання виконкому прийнято рішення «Про  внесення  змін  до  бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», згідно якого селищна рада отримує субвенції з державного бюджету на заміну вікон на енергозберігаючі в Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради. Також отримано кошти на придбання шкільного автобуса, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами, адже Краснопільська селищна рада, на умовах співфінансування, приймає участь в реалізації державної програми по придбанню шкільних автобусів.

Інф. селищної ради