Підготовку до нового сезону жіноча збірна України з біатлону розпочала в експериментальному форматі. Спортсменки були розділені на кілька окремих груп, підготовкою яких займаються різні тренера.

Так, основна команда, в яку увійшли Олена Підгрушна, Юлія Журавок, Дар’я Блашко, Надія Бєлкіна, Ольга Абрамова і Яна Бондар, тренується під керівництвом Володимира Махлаева і Валерія Лєснікова. За окремою програмою разом з основною командою працює група Іллі Лопохува, в складі якої Катерина Бех, Анна Кривонос, Анастасія Рассказова і Оксана Москаленко.

Маючи багаторічний особистим наставником Григорія Шамрая тренуються Віта і Валя Семеренко, до яких також приєднався Сергій Семенов, який не потрапив до складу основної чоловічої команди. Під керівництвом батька підготовку до сезону початку і Анастасія Меркушина в парі з якою працює її молодша сестра Олександра.

Після тижневого відпочинку вдома  команда відправиться на збір до австрійського Обертілліях, де також запланована контрольне тренування, за результатами якоого буде сформовано склад на літній чемпіонат світу, який відбудеться в кінці серпня в білоруських Раубічах.

https://xsport.ua/biathlon_s/news/ukrainskie-biatlonistki-zavershili-sbor-v-estonskom-otepya_2103992/

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14