05 серпня 2019 року відбулось засідання постійної комісії Краснопільської районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, яку відкрила і вела її голова Любов Капинус.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко, його заступник Іван Гавенко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Шаповал, заступник головного лікаря КНП “Краснопільська центральна районна лікарня Надія Рощик, заступник головного лікаря з економічних питань КНП “Краснопільський центр первинної медико-санітарної допомоги” Ольга Янкова та інші.

Члени комісії ознайомились з проектом змін до програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 рік та активно обговорили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

Рекомендували внести зміни до рішення районної ради від 20.12.2018 “Про районний бюджет Краснопільського району на 2019 рік”.

Також комісія заслухала запропоновані зміни до статуту комунального некомерційного підприємства “Краснопільська центральна районна лікарня” Краснопільської районної ради.

Депутати розглянули ряд майнових питань, пов’язаних з передачею в оренду та комунальну власність нежитлових приміщень.

Інф. районної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14