Із заявою про шахрайство в поліцію Шостки звернулася 34-річна місцева жителька. Вона розповіла, що розмістила на відомому сайті оголошень пропозицію про продаж одягу. Подзвонив клієнт і вони домовилися з ним про угоду: покупець захотів перерахувати гроші за товар на банківську картку валютою.

Однак через кілька хвилин заявниці подзвонила жінка, яка назвалася представницею служби безпеки банку. Вона розповіла, що на рахунок клієнтки зараховуються кошти в доларах США, але вона їх не отримає, доки не поповнить свій баланс на мобільному телефоні. Нібито телефон і банківська картка між собою пов’язані й ці кошти автоматично будуть зараховані на її фінансовий документ. За телефонним підказками «банкіра» жінка чотирма платежами поповнила свій мобільний на суму 1788 гривень. Однак цієї суми, за словами співрозмовниці, не вистачило і вона попросила зарахувати ще 3000 гривень. Виконавши і цю умову, мешканка Шостки запідозрила недобре і перевірила баланс свого мобільного номера. Зарахованих грошей там не виявилося.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого ведуться пошуки шахраїв.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14