Минулих вихідних у Харкові відбулись ультрамарафонські змагання з бігу «Самоперевершення». Назва змагань походить від засновника марафонської команди Шрi Чинмоя, який закликав перевершувати й перемагати насамперед самих себе, а не змагатися з іншими. Змагання проводятся уже другий  рік  поспіль і  краснопільський клуб любителів бігу  «Явір» намагається активно брати в них участь. Цього року на старт вийшли краснопільські легкоатлети, брати Олександр та Сергій Чеперис. Олександр в тригодинному забігу виборов перше місце, золоту нагороду здобув і  Сергій, але на годинній дистанції.

-Перемога завжди дається не легко і на цих змагання також було складно, адже на дистанцію вийшло багато гідних суперників,але ми з братом вибороли золото для нашої прекрасної Краснопільщини кожен на своїй дистанції. А ще хотілося б відмітити  хорошу організацію даного пробігу – діляться враженнями після змагань брати Чеперис.

Разом з тим спортсмени зазначають, що могли б прославляти Краснопільщину, беручи участь у престижних  змаганнях на теренах України, але змушені відмовлятись від багатьох запрошень через брак коштів, тож сподіваються  на розуміння і підтримку  з боку місцевої влади та підприємців

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14