Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного проводить відбір кандидатів для навчання на «Курсах лідерства офіцерського складу» тактичного рівня. Хто і як може стати слухачем цих курсів інформує начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Краснопільського районного військового комісаріату капітан Валерій Черненко.

– На цих курсах можуть пройти професійне навчання за військово-обліковими спеціальностями офіцерів тактичного рівня освіти громадяни України і військовослужбовці, які здобули освітній рівень не нижче ніж «бакалавр», з подальшим присвоєнням звання «молодший лейтенант»

-Тобто слухачем «Курсів лідерства для офіцерів» може стати як вчитель, так і агроном?

-Так. Слухачами можуть стати громадяни, які мають вищу освіту не нижче «бакалавр», віком від 19 до 30 років придатні за станом здоров’я. З військових частин це – військовослужбовці строкової служби, військовослужбовці строкової служби за контрактом рядового і сержантського складу.

З військових комісаріатів-громадяни призовного віку, військовозобов’язані-резервісти, які не мають військових звань офіцерського складу.

-Яка перспектива у випускників «Курсів лідерства»?

-По завершенню навчання (через 12 місяців), проводиться атестаціяна присвоєння кваліфікації «офіцер військового управління тактичного рівня». Випускники приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу «молодший лейтенант» та призначаються на посаду офіцерського складу ЗСУ.

-Які умови навчання?

-Слухачі під час навчання знаходяться на повному утриманні ЗСУ, розміщуються у гуртожитках для військових, отримують грошове забезпечення. За детальнішою інформацією щодо проходження строкової військової служби, військової служби за контрактом, навчання у вищих військових навчальних закладах, прошу звертатись до Краснопільського районного військового комісаріату за адресою: смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 1

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14