Одним із завдань у роботі Краснопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості є забезпечення співпраці з районним військовим комісаріатом в напрямку популяризації серед населення можливостей працевлаштування безробітних мешканців району на військову службу за контрактом, участі у військових зборах, підвищення престижності військової професії.

Цього тижня в інформаційній залі відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю директора філії Г. Ф. Акименко та військового комісара Краснопільського комісаріату, підполковника А. В. Нагорного.

Під час зустрічі Андрій Володимирович ознайомив чоловіків, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості, із перевагами служби за контрактом. Особливу увагу було надано порядку проходження військових зборів, відбору кандидатів на військову службу, грошовому забезпеченню, а також гарантованим державою пільгам для військовослужбовців та членів їх сімей тощо. В ході проведення семінару обговорювались різні питання, які виникали у присутніх щодо умов проходження військових зборів, розглядались обов’язкові вимоги, які постають на сьогоднішній день перед сучасними військовослужбовцями та інші питання, що стосуються військової служби.

Я не прийшов сюди, щоб видавати повістки, когось змушувати йти на військові збори чи укладати контракт, я прийшов поспілкуватись, донести необхідну інформацію, – говорить підполковник Андрій Нагорний. – Можливо після цієї бесіди у когось виникне бажання протягом визначених днів на проведення військових зборів, відчути себе чоловіком, а можливо у когось заговорить совість, з’явиться почуття  обов’язку перед тими, хто сьогодні забезпечує нам мирне життя, дає змогу вчитись і розвиватись. Тому кожному треба прикласти бодай найменші зусилля для виконання свого громадянського обов’язку.

Військовий комісар розповів, що сьогодні на території  району відбувається комплектація бажаючих взяти участь у навчальних військових зборах.  Для осіб, які виявлять бажання пройти навчання буде надано повне соціальне забезпечення: заробітна плата, безкоштовне харчування. Чоловіки, які виявили бажання пройти навчання, можуть звертатись до Краснопільського райвійськкомату або Краснопільської  районної філії Сумського обласного центру зайнятості.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14