ОПТИМІЗУВАТИ – НЕ ЗАКРИТИ, А НАВЕСТИ ЛАД

2

Схоже на те, що рубрика «Повертаючись до надрукованого» стає постійною, принаймні поки не вщухнуть пристрасті навколо  реформи вторинної медичної ланки в районі та оптимізації Краснопільської лікарні.  А вщухати пристрасті не збираються, адже районом пішла нова хвиля чуток про повне закриття медичного закладу, приєднання її до однієї з лікарень м. Суми.  Також в Краснопіллі розпочався збір підписів про недопущення закриття лікарні, а на адресу керівників району, депутатів  надійшов лист від жителів селища, в якому вони просять «зберегти існуючу структуру лікарні, знайти кошти на зміцнення матеріально-технічної бази відділень».

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк: «Другий етап медреформи передбачає оплату за результат лікування, а не за утримання лікарні»

Разом з тим до редакції звертається багато наших читачів, яких цікавить, а що взагалі представляє собою реформа вторинної медичної ланки, про яку так багато сьогодні говорять. Сподіваємось, що відповіді на ваші питання зможете отримати в цьому матеріалі

СОЛДАТ НЕВИСОКОГО ЗРОСТУ ТА З СЕРЦЕМ МУЖНЬОГО БІЙЦЯ

1

Три роки тому дев’ятнадцятирічний Микола з’явився до відділення комплектування Краснопільського районного військового комісаріату. Так і хотілось порадити хлопцю ще рік підрости, але його наполегливість зіграла ключову роль. Сьогодні Микола Вікторович Вольвач є старшим солдатом, учасником АТО, володарем чисельних подяк, грамот від командирів частин, де проходив службу. Яким був шлях цього тендітного хлопця з душею могутнього бійця?

Олександра Миколаївна ПІДОПРИГОРА:

2

«На той час було два райони: Краснопільський і Миропільський, контора головна була у Миропіллі, а транспорту ніякого, потрібно було бухгалтерський звіт  однести в Миропілля пішки. День у Миропілля йшла, доставила той звіт, на другий день знову пішки поверталася в Краснопілля»

ЯК У МЕЗЕНІВЦІ ДЕНЬ СЕЛА, А У МИРОПІЛЛІ ДЕНЬ ГРОМАДИ СВЯТКУВАЛИ

3

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14